Logo

Aktuality

Rozvozy a pauza Biofarmy Žatec

15. prosince 2017

Vážené odběratelky, odběratelé, přátelé a kamarádi..

jak již bylo avizováno poslední rozvozy v tomto roce budou 20.12.2017 pro směr Praha a 21.12.2017 pro směr Karlovy Vary(v tento den nejedeme do Mostu z časových důvodů. Máme totiž tento den počátek našich Slunovratových svátků ). První závozy budou po novém roce 10.1.2018 pro směr Praha a 11.1.2018 pro směr Karlovy Vary. Tak si raději již dnes objednejte, ať máte zásoby do konce roku. Také samozřejmě všem přibalíme bonus jako poděkování(více zeleniny).

Všem vám moc děkujeme za vaši podporu a buďte i nadále s námi, ať ta dřina má smysl :-)

Přejeme vám krásné svátky a ještě se ozveme.

Sluneční náčelník s rodinou

Jak získat nejlepší cenu za naše bioprodukty !!!

20. září 2017

Vážení přízninci stávající i potencionální, kamarádi...

stále více zájemců se na mne obrací s otázkou a prosbou " Ráda či rád bych odebíral co nejčastěji, ale cena mne mnohdy limituje k větším odběrům". Případně proč mám ještě platit nějaký příspěvek..

Tak tedy, samozřejmě chápu, že se cena může jeviti vysoká, ale je v ní zahrnuto tolik lidské práce, energie a píle, že pokud bychom to vše měli zohlednit(spolu se škůdci, počasím, chorobamy) tak bychom museli ještě zdražit. Ale nebojte, samozřejmě je tu několik možností.

1. Závazným slibem se přihlásit k pravidelnému odběru nejlépe každý týden - samozřejmě dle možností v nastavení vašich údajů nebo s tím pomohu na famazatec@seznam.cz.

2. Při pravidlených objednávkách a zajímavém objemu můžete požádat o další tzv VIP slevy až do celkové výše 20-25%. Opět řešme na farmazatec@seznam.cz

3. Nejzajímavější a i pro nás nejlepší je stát se tzv. předplatitelem, tzn. že nám pošlete např. přibližnou sumu peněz na 1/2 roku dopředu a podle částky a odběrů nastavujeme maximální slevy a přidáváme bonusy. Znovu na farmazatec@seznam.cz

Toto má logický smysl. Můžeme lépe plánovat počty zelenin, ovoce a nehrozí tak např. znehodnocení, hnití či naopak nedostatek pěstovaných plodin.

Snad vám toto postačí a budeme s námi pro lepší svět..

PS: Víte o tomto?

Mějte se krásně

Václav Vaněk, Sluneční náčelník Biofarmy Žatec

 

Důležité informace z Biofarmy Žatec !!!

25. srpna 2017

Vážené odběratelky, přátelé a kamarádi..

vzhledem k tomu, že se ke mně dostali informace o nedoručených zprávách a e-mailech s našimi nabídkami případě důležitými informacemi o akcích nebo slevách, píšu vám takto doufaje, že to napomůže.....tak tedy

1. Stává se u některých poskytovatelů(např Seznam.cz), že naše hromadné emailly zařadí do hromadných či dokonce spamu. S tímto dle našeho Itíka nic moc dělat nejde, krom toho že si nás označíte jako nespam a nastavíte nějaké pravidlo. Poprosím Vás spíše o sledování našich stránek s novinkami a nabídkami, protože se může stát, že přijdete o nějaké akce případné bonusy za zjištěné problémy v dodávkách.

2. Problémy v dodávkách: Také se na mne někteří obracejí zklamaně či zbytečně naštvaně s tím "Co že jsme jim to vlastně poslali" Lidičky prosím, vím že jsme byli všichni zvyklý na ledacos a markety nás očarovávají krásou, ale je pro nás, pro Vás i pro tento svět velmi důležité -V klidu a míru projevit svoji nespokojenost s kvalitou, kvantitou a požádat o náhradu- a já vždy vyhovím, ačkoliv občas nevím kde mi hlava stojí. Věřte, že děláme co můžeme a snažíme se to dělati víceméně sami, ale občas mají ty moje ženy i já hlavu někde ve vesmíru a chybičky se stávají, tak se na nás nezlobte a uvidíte, že budete nakonec spokojeni a podpoříte nás tím, že si objednáte a nikoliv tím, že si z trucu neobjednáte(dokonce někteří i vyhrožují a pak ten svět tak vypadá že)

3. Problémy s odpočty slev: O problému víme a řešíme jej s naším Itíkem. Než se vše vyřeší prosím i o vaši kontrolu a informaci. Samozřejmě i já to budu sledovat a dopočítávat

Na závěr Vám moc děkujeme za Vaši přízeň a věřte že vše děláme s láskou tak poctivě, jak je to jen možné.

Objednávat můžete zde:

Václav Vaněk

Sluneční náčelník

Biofarma Žatec naděluje

24. srpna 2017

Vážení příznivci,

pouze do konce prázdnin jsme se rozhodli nadělit každému 15% k objednávce a to zcela ZDARMA...

Máme váás ráádi..

Předplatné a sponzorství Biofarmy Žatec

14. února 2017

Vážené odběratelky a odběratelé,

zima pomalu končí a jarní nápor prací se rychle blíží. čekají nás větší investice po větrném podzimu (zničený 1. foliovník a další potrhané) i tužší zimě. Nemluvě o investici do dodávky, jenž nám vypověděla poslušnost a prací, které nás čekají.

Chtěl jsem tedy ty z Vás, kdož by měli zájem, poprosit o následující podporu:

1. Opět zavádíme možnost předplatného našich produktů s individuálními výhodami a slevami.Předplatné bude nově ve výši 5.000 / 10.000 / 15.000 Kč. Předplatné je možno zasílat na účetMoneta Money Bank, čú: 182688407 a kód banky 0600. Slevy vzhledem k stávajícímu systému budu řešit k Vaší spokojenosti individuálně. Do poznámek uvádějte, jméno, adresu a účel platby.

2. Sponzorství.Pokud zrovna nesponzorujete zvířátka nebo děti v Africe a máte nejen chuť, ale i volné prostředky, můžete libovolnou částku zaslat opět na Moneta Money Bank, čú: 182688407 a kód banky 0600. Do poznámek uvádějte, jméno, adresu a účel platby. Jistě se vám odměníme.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, kontaktujte mne na email farmazatec@seznam.cz. Přeji krásné dny a všem z vás, ať nás podporujete jakkoliv, děkuji.

Carpe diem

Václav Vaněk

Sluneční náčelník

email: farmazatec@seznam.cz

http://www.biofarma-zatec.cz/

mobil: 420776616067

PrvníPředchozí Strana 1/8 DalšíPoslední

Copyright © 2011 - 2018   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.