Logo

Aktuality

Biofarma v otázkách !

4. září 2016

Vážení odběratelé a všichni kolem naší/Vaší Biofarmy Žatec,

vytvořili jsme první dítko Vašich dotazů a našich odpovědí, jež jsou zaznamenány v pdf souboru níže. Prosím o pečlivé prostudování doufaje, že tímto přispějeme ke zlepšení našeho farmářsko-odběratelského vztahu a předejdeme zbytečným nedorozuměním s bioprodukcí v její čisté podobě. Vím, že čas je drahý - přesto je to více než vhodné, věnovati nám chvilinku ze svého času čímž předejdete psaní emailů apod.

V případě jakéhokoliv dotazu neobsaženého v tomto díle, se na mne neváhejte obrátit a já vše rád doplním.

Přeji ničím nerušené dni a hodně sil

Václav Vaněk

Soubory

Biofarma v otázkách a odpovědích..

3. září 2016

Vážení doběratelé, přátelé a kamarádi,

rád bych Vás informoval, že zpočátku následujícího týdne zde na našich stránkách naleznete přehled najčastějších dotazů a odpovědí. Postupem času budeme samozřejmě přidávat další tak, abyste se ve všem mohli orientovat a hlavně být součástí naší skvělé - rodinné-poctivé-láskyplné Biofarmy pod sluncem :-)

Tak Vás tedy prosím o důkladné pročítání, protože naším cílem není přispívat k nedorozumění, ale k vytvoření velké "rodiny" bioodběratelů.

Přeji krásné pozdně-letní dny

Václav Vaněk

Biofarma Žatec

 

Biofarma Žatec mění a posiluje, buďte u toho a pomozte s osvětou

17. května 2016

Vážení odběratelé - stávající, minulí i budoucí,

velmi rádi bychom se s Vámi podělili o aktuální informace o naší rodinné farmě a změnách, jež jsme nastavili pro tento rok.

1. Odběratelé:

Naším cílem je, vytvořit a udržet stabilní základu nadšenců a příznivců biopotravin. V současné době rozšiřujeme počty odběratelů a nabízíme pro stávající, nové či staronové odběratele mimořádnou nabídku ve výši až 25% slevy při pravidelném objednávání. Pro „navrátilce“, jež neodebírají z jakéhokoliv důvodu, máme navíc připravenu zvýhodněnou cenu pro první objednávku ve výši 30%. Skvělé že ? A pokud nám kdokoliv pomůže se získání pravidelného odběratele, získává tuto slevu také a je nutno si o ni napsat do poznámky s heslem: „Biofarma Žatec mění a posiluje“

2. Kvalita:

Nastavili jsme politiku jakosti s nulovou tolerancí rizikových vad s analýzou rizik. Mezi tato rizika patří hniloba, plíseň apod. vady. Zdvojenou kontrolou na výstupu a při přípravě Vašich objednávek jsme výrazně snížili riziko výskytu takovýchto produktů, které od nás obdržíte. Za toto je u nás odpovědný konkrétní člověk, s nímž se brzy seznámíte na našich stránkách a ve finále samozřejmě já osobně. Pokud by se i přes všechna tato opatření stalo, že naleznete takto závadné produkty ve své objednávce, bez dokazování Vám pošleme náhradu a omluvu navíc, jako jedni z mála – kdo to kde viděl 

3. Čerstvost:

Až do místa doručení Vámi objednaných produktů garantujeme, že zelenina je v bezvadném stavu a čerstvě sklizená (neplatí samozřejmě u produktů skladovaných v zimě a na jaře). Pokud nebudete výrazně spokojeni, nabízíme opět bez dokazování náhradu. Apelujeme však na to, aby se vždy zelenina vyzvedávala ihned a ihned uložila do chladu a temna, zejména listová zelenina, které stačí i několikahodinová „vodní lázeň. Pro problematické odběrná místa připravujeme nově dodání do domu, dle individuální domluvy

4. Bio certifikace:

Kromě každoročních kontrol, certifikátů, rozborů vzorků a půdy, nabízíme možnost kdykoliv přijet k nám a podívat se, jak vlastně to Vaše jídlo pěstujeme. Milujeme zdravé jídlo, děti a proto si za vším stojíme. 99% námi nabízených produktů si pěstujeme sami, což neplatí u jiných překupníků a tak toto můžeme garantovat.

5. Cena:

Dlouhodobě jsme pro Vás upravili ceny tak, abyste pocítili naše nadšení, když se nám daří a máme dostatek. Pravidelně děláme kontrolní srovnání cen s našimi největšími obchodními řetězci, abychom Vám ceny co možná nejvíce zpříjemnili

6. Dodání:

Nově tedy také připravujeme možnost objednání přímo na adresu odběratele, jež bude prozatím řešeno individuálně. Vše se brzy dozvíte na našich stránkách

7. Komunikace:

Nastavili jsme pro Vás 3 komunikační kanály. První je přímá linka na moji paní Alenku, která je odpovědná za kvalitu s číslem 728841022, dále je to facebook https://cs-cz.facebook.com/pages/Farma-Žatec/142217095860079 a konečně email farmazatec@seznam.cz. Naším závazkem je všem reagovat do 24 h od dotazu, v případě telefonu ihned.

Tak tedy hlásejme společně o naší skvělé bioprodukci, která je ryze rodinnou záležitostí se vším, co k tomu patří, a držte nám palce. Věřím, že společně dosáhneme úspěchů, jenž povedou k Vašemu zdraví a zdraví Vašich ratolestí. Proto to přeci děláme.

S úctou Václav Vaněk s rodinou a kolektiv

Krásné a slunečné dny

Změny v členství na Biofarmě 2016

3. března 2016

Vážení odběratelé, partneři a kamarádi

připravili jsme pro tento rok změnu zvýhodnění pravidlených odběratelů a členů družstva a to vzhledem ke snaze o automatizaci a zpřehlednění celého systému, kdy stávající způsob předplatného nebyl systémově řešitelný. A co je pro Vás důležité?

1. Základní ceny se NEZVYŠUJÍ

2. Systém bude platný od měsíce března

3. Kromě předplatitelů z minulého roku si všichni prosím nastavte frekvenci odběru nepravidelně a následně podle skutečnosti frekvence odběru budeme přidělovat slevy a výhody, které budeme moci nastavovat a měnit každý měsíc. (Netýká se členů KPZ ve skupinách, konkrétně KPZ Bohnice, KPZ Letná)

4. V případě volby bez závazku, logicky nenáleží sleva žádná.

5. Stávající předplatitelé budou do týdne vyrozuměni o stavu předplatného a v případě nedoplatku budou požádáni o doplacení částky - v případě přeplatku jim bude částka vrácena na účet.

6. Vše se tedy bude hradit hotově na odběrných místech

7. Maximální sleva může dosáhnout výše 20%

8. OBJEDNÁVKY TEDY VŽDY PROVÁDĚJTE JAKO DOPOSUD SKRZE NÁŠ WEB. ZMĚNA JE JEN U KPZ BOHNICE A KPZ LETNÁ!

Děkujeme Vám za pochopení a zachovejte nám přízeň

Václav Vaněk

Biofarma Žatec

Změny v objednávání

20. ledna 2016

Vážení odběratelé,

na Vaše dotazy uvádíme, že nově je možné objednat samostatné položky zeleniny a ovoce, pouze za předpokladu objednání společně s následujícími produkty:

Zeleninová bedýnka BIO - velká

Zeleninový pytel větší BIO

Polévkový pytel velký BIO

Zeleninový pytel větší BIO vlastní výběr

Zeleninový pytel menší BIO

Jde o nutné  opatření, aby se dostalo na každého a abychom vícenáklady spojené s vlastním výběrem vyžadovali spravedlivě od všech. Tedy kupříkladu nelze objednat 10 Kg mrkve 15 Kg jablek, pokud nemáte objednánu bedýnku nebo pytle nebo vlastní výběr. Pokud by se toto náhodou stalo, musíme doúčtovat příplatek 50 Kč jako za "Zeleninový pytel větší BIO vlastní výběr"

Prosíme o dodržování a děkuji za pochopení.

Přeji krásné dny

Václav Vaněk

Biofarma Žatec

PrvníPředchozí Strana 1/9 DalšíPoslední

Copyright © 2011 - 2016   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.