Logo

Aktuality

Objednávání bioproduktů u nás

12. října 2016

Vážení zájemci o naše produkty,

množí se nám dotazy ve stylu "ráda bych si od Vás objednala, ale nenašla jsem možnost, nevím jak, nejde mi to" apod.

Tak tedy:

1. Je velmi vhodné ne-li nutné, registrovat se zde. 

Po vyplnění všech potřebných údajů, včetně pravidelnosti odběrů, za které získáte slevu, Vám bude chodit nabídka s našimi produkty na zadaný email a na našich stránkách zde si budete moci po přihášení objednat cokoliv bude v nabídce.

2. Pokud jste odpůrcem registrací nebo máte jakýkoliv jiný problém a moooc rádi byste si objednali, tak stačí napsat na email farmazatec@seznam.cz a já Vám se vším pomohu. Případně se na mne obraťte na 776616067

Pěkné podzimní dny

Václav Vaněk

Biofarma Žatec

 

Prodloužení cerifikátu BIO na rok 2016 - 2017

12. října 2016

Biofarmě Žatec bylo  prodlouženo používání BIO  na další období do roku 2017.

Což tedy znamá , že nepoužívmáme umělá hnojiva pouze přírodní (hnůj, zákysy, vápenec, kompost ), chemické postřiky, ale pouze biologocké nebo na přírodní bázi (odvary, výluhy, biologické pomocníky slunéčka  apod.) 

Soubory

Biofarma Žatec kontrolní srovnávání

11. října 2016

Vážení přátelé zdravého životního stylu,

jak jsme slíbili nadchází období, kdy se budeme věnovati srovnávání cen a kvality našich produktů vs chemicky ošetřené produkty z našich obchodních řetězců. Vlastně jsme již před časem začali, jen je vše potřeba dostati do elektronické podoby. Cílem bude srozumitelně a pravdivě informovat nejlépe v "seriálu na pokračování", jež bude pravděpodobně na Facebooku.

O počátku tohoto srovnávání Vás budeme informovat

Zdravíme ze Žatce

Václav Vaněk

Biofarma v otázkách !

4. září 2016

Vážení odběratelé a všichni kolem naší/Vaší Biofarmy Žatec,

vytvořili jsme první dítko Vašich dotazů a našich odpovědí, jež jsou zaznamenány v pdf souboru níže. Prosím o pečlivé prostudování doufaje, že tímto přispějeme ke zlepšení našeho farmářsko-odběratelského vztahu a předejdeme zbytečným nedorozuměním s bioprodukcí v její čisté podobě. Vím, že čas je drahý - přesto je to více než vhodné, věnovati nám chvilinku ze svého času čímž předejdete psaní emailů apod.

V případě jakéhokoliv dotazu neobsaženého v tomto díle, se na mne neváhejte obrátit a já vše rád doplním.

Přeji ničím nerušené dny a hodně sil

Václav Vaněk

Soubory

Biofarma v otázkách a odpovědích..

3. září 2016

Vážení doběratelé, přátelé a kamarádi,

rád bych Vás informoval, že zpočátku následujícího týdne zde na našich stránkách naleznete přehled najčastějších dotazů a odpovědí. Postupem času budeme samozřejmě přidávat další tak, abyste se ve všem mohli orientovat a hlavně být součástí naší skvělé - rodinné-poctivé-láskyplné Biofarmy pod sluncem :-)

Tak Vás tedy prosím o důkladné pročítání, protože naším cílem není přispívat k nedorozumění, ale k vytvoření velké "rodiny" bioodběratelů.

Přeji krásné pozdně-letní dny

Václav Vaněk

Biofarma Žatec

 

PrvníPředchozí Strana 1/9 DalšíPoslední

Copyright © 2011 - 2016   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.