Logo

Aktuality

Důležité informace z Biofarmy Žatec !!!

25. srpna 2017

Vážené odběratelky, přátelé a kamarádi..

vzhledem k tomu, že se ke mně dostali informace o nedoručených zprávách a e-mailech s našimi nabídkami případě důležitými informacemi o akcích nebo slevách, píšu vám takto doufaje, že to napomůže.....tak tedy

1. Stává se u některých poskytovatelů(např Seznam.cz), že naše hromadné emailly zařadí do hromadných či dokonce spamu. S tímto dle našeho Itíka nic moc dělat nejde, krom toho že si nás označíte jako nespam a nastavíte nějaké pravidlo. Poprosím Vás spíše o sledování našich stránek s novinkami a nabídkami, protože se může stát, že přijdete o nějaké akce případné bonusy za zjištěné problémy v dodávkách.

2. Problémy v dodávkách: Také se na mne někteří obracejí zklamaně či zbytečně naštvaně s tím "Co že jsme jim to vlastně poslali" Lidičky prosím, vím že jsme byli všichni zvyklý na ledacos a markety nás očarovávají krásou, ale je pro nás, pro Vás i pro tento svět velmi důležité -V klidu a míru projevit svoji nespokojenost s kvalitou, kvantitou a požádat o náhradu- a já vždy vyhovím, ačkoliv občas nevím kde mi hlava stojí. Věřte, že děláme co můžeme a snažíme se to dělati víceméně sami, ale občas mají ty moje ženy i já hlavu někde ve vesmíru a chybičky se stávají, tak se na nás nezlobte a uvidíte, že budete nakonec spokojeni a podpoříte nás tím, že si objednáte a nikoliv tím, že si z trucu neobjednáte(dokonce někteří i vyhrožují a pak ten svět tak vypadá že)

3. Problémy s odpočty slev: O problému víme a řešíme jej s naším Itíkem. Než se vše vyřeší prosím i o vaši kontrolu a informaci. Samozřejmě i já to budu sledovat a dopočítávat

Na závěr Vám moc děkujeme za Vaši přízeň a věřte že vše děláme s láskou tak poctivě, jak je to jen možné.

Objednávat můžete zde:

Václav Vaněk

Sluneční náčelník

Biofarma Žatec naděluje

24. srpna 2017

Vážení příznivci,

pouze do konce prázdnin jsme se rozhodli nadělit každému 15% k objednávce a to zcela ZDARMA...

Máme váás ráádi..

Předplatné a sponzorství Biofarmy Žatec

14. února 2017

Vážené odběratelky a odběratelé,

zima pomalu končí a jarní nápor prací se rychle blíží. čekají nás větší investice po větrném podzimu (zničený 1. foliovník a další potrhané) i tužší zimě. Nemluvě o investici do dodávky, jenž nám vypověděla poslušnost a prací, které nás čekají.

Chtěl jsem tedy ty z Vás, kdož by měli zájem, poprosit o následující podporu:

1. Opět zavádíme možnost předplatného našich produktů s individuálními výhodami a slevami.Předplatné bude nově ve výši 5.000 / 10.000 / 15.000 Kč. Předplatné je možno zasílat na účetMoneta Money Bank, čú: 182688407 a kód banky 0600. Slevy vzhledem k stávajícímu systému budu řešit k Vaší spokojenosti individuálně. Do poznámek uvádějte, jméno, adresu a účel platby.

2. Sponzorství.Pokud zrovna nesponzorujete zvířátka nebo děti v Africe a máte nejen chuť, ale i volné prostředky, můžete libovolnou částku zaslat opět na Moneta Money Bank, čú: 182688407 a kód banky 0600. Do poznámek uvádějte, jméno, adresu a účel platby. Jistě se vám odměníme.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, kontaktujte mne na email farmazatec@seznam.cz. Přeji krásné dny a všem z vás, ať nás podporujete jakkoliv, děkuji.

Carpe diem

Václav Vaněk

Sluneční náčelník

email: farmazatec@seznam.cz

http://www.biofarma-zatec.cz/

mobil: 420776616067

Novinky u odběrných míst..

4. ledna 2017

Vážení přátelé,rád bych vás informoval o následujících změnách..

1. OM Louny Bamaja Food : Přestěhován z čp. 148 na čp. 152, tedy kousek vedle. Jinak beze změny.

2. OM Sokolov Racio Life: Navázali jsme spolupráci s novou provozovatelkou vámi známého místa, kde lze již odebírat vaše objednávky. Kontakt zde:

Ester Krejnická    RÁCIO LIFE SOKOLOV (provozovna)

nábřeží Petra Bezruče 598

mob.: 420 602 868 410

e-mail: raciolifesokolov@gmail.com

3. OM K.Vary - Dalovice: Provozovna bude ke konci měsíce ledna rušit provoz. V současné době pro vás hledáme náhradní řešení. O všem budeme včas informovat.

Mějte krásné novoroční dny

Václav Vaněk

Biofarma Žatec

Srdečné pozdravy a přání z Biofarmy Žatec

24. prosince 2016

Vážení příznivci a kamarádi,

rádi bychom vám touto cestou popřáli v této přestresované době opravdu všechno jen to nejlepší a krásné prožití svátků, ať již slavíte klasické vánoce, slunovrat či jiné radosti životního cyklu. Štěstí klid a rozum nechť vás provází po celý další rok 2017. Zdraví tělesné a duševní vám taktéž v celé kráse přejeme a života si užívejte tak, abyste na konci své dráhy ničeho nelitovali.

S novou nabídkou se ozveme v roce 2017 (pravděpodobně poprvé 10.1.2017). Velmi si vážíme každého kdož nás podporuje a přejeme si velmi, abyste s námi zůstali i po novém roce ačkoliv víme, že i skrze veškerou naši snahu vás někdy potrápíme :-)

Carpe diem

Se srdečným pozdravem

Rodina Vaňkova, zvířátka a rostlinky

Biofarma Žatec

Copyright © 2011 - 2018   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.