Logo

Aktuality

Bedýnkování 19. 9. 2013

20. září 2013

Naše bedýnkování ve čtvrtek 19. 9. 2013. Můžete se podívat, jak plné děláme naše bedýnky a kolik je v našich bedýnkách zeleniny. Nejvýhodnější je koupit si velkou výběrovou bedýnku, protože je co se týče druhů zeleniny nejobsáhlejší a i v poměru kg/Kč vychází vždy nejvýhodněji. Porovnejte sami, kolik krásné BIO zeleniny si od nás můžete koupit. Fotografie najdete na našem facebooku - facebook.com/farmazatec.

14. 9. se bude konat VI. BIOPÁRTY ve Valči

9. září 2013

Zveme vás na VI. BIOPÁRTY ve Valči, kde budeme prodávat naši biozeleninu. Biostatek vám nabízí chutný oběd z čerstvě bouraného jehněčího, ovčí sýry, mošty a exkurzi po celé farmě včetně včelínu. Přijďte a užijte si den plný zábavy a relaxace v krásné krajině Doupovských hor. Více informací najdete na facebook.com/farmazatec. Pozvánka: Září měsíc biopotravin VI. BIOPÁRTY.

Aktuality 22. 8. 2013

22. srpna 2013

Vážení zákazníci, do včerejších bedýnek a tašek jsme vložili naše informační sdělení, které obsahuje aktuality, poptávku, nabídku, kontakt a dva super recepty na vyzkoušení. Chceme s vámi budovat pevnější vazby a začít tvořit komunitu odpovědně žijících lidí. Z tohoto důvodu se budeme snažit do každé (nebo do skoro každé) bedýnky a tašky vkládat náš informativní list. Máme spoustu plánů a věříme, že s vaší pomocí se nám je podaří realizovat. Myslíme si také, že Facebook nás může skvěle propojit, a proto jsme se rozhodli pravidelně vkládat tyto aktuality i na Facebook, ať si je můžou přečíst všichni zájemci, které zajímá chod naší farmy. Děkujeme, že nás podporujete!

List s aktualitami pravidelně vkládáme na Facebook: Biofarma Žatec - aktuality 22. 8. 2013.

Přidejte se k nám na Facebooku: facebook.com/farmazatec.

Už začíná to růst do krásy a do vůně.

20. června 2013

Díky sluníčku konečně zelenina začíná mít trošku kvalitu, vůni a snad i chuť.

Samozřejmě platí pokud zelenina je červivá, nahnilá či jinak poškozená, je ji možné reklamovat oznámením farmáří, který ji buď vymění nebo vrátí peníze.

Zahájení sezony není úplně ideální

6. června 2013

Vážení příznivci,

už dorůstají různé bylinky,salýty, kedlubny  a ředkvičky, které jsou občas červivé, za co se omlouváme a děkujeme za schovívavost.

PrvníPředchozí Strana 4/4 NásledujícíPoslední

Copyright © 2011 - 2020   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.