Logo

Aktuality

Aktuality 22. 8. 2013

22. srpna 2013

Vážení zákazníci, do včerejších bedýnek a tašek jsme vložili naše informační sdělení, které obsahuje aktuality, poptávku, nabídku, kontakt a dva super recepty na vyzkoušení. Chceme s vámi budovat pevnější vazby a začít tvořit komunitu odpovědně žijících lidí. Z tohoto důvodu se budeme snažit do každé (nebo do skoro každé) bedýnky a tašky vkládat náš informativní list. Máme spoustu plánů a věříme, že s vaší pomocí se nám je podaří realizovat. Myslíme si také, že Facebook nás může skvěle propojit, a proto jsme se rozhodli pravidelně vkládat tyto aktuality i na Facebook, ať si je můžou přečíst všichni zájemci, které zajímá chod naší farmy. Děkujeme, že nás podporujete!

List s aktualitami pravidelně vkládáme na Facebook: Biofarma Žatec - aktuality 22. 8. 2013.

Přidejte se k nám na Facebooku: facebook.com/farmazatec.

Už začíná to růst do krásy a do vůně.

20. června 2013

Díky sluníčku konečně zelenina začíná mít trošku kvalitu, vůni a snad i chuť.

Samozřejmě platí pokud zelenina je červivá, nahnilá či jinak poškozená, je ji možné reklamovat oznámením farmáří, který ji buď vymění nebo vrátí peníze.

Zahájení sezony není úplně ideální

6. června 2013

Vážení příznivci,

už dorůstají různé bylinky,salýty, kedlubny  a ředkvičky, které jsou občas červivé, za co se omlouváme a děkujeme za schovívavost.

Zastavení dodávek zeleniny kvůli zimě

1. června 2013

Omlouváme se za zastevení  závozů na odběrná místa  vzhledem k obtížným klimatickým podmínkám do odvolání. Zelenina moc neroste, nemáme tím pádem co Vám nabídnout.

Jakmile doroste pošleme Vám SMS nebo Email. 

     Děkujeme za pochopení R.Kalivoda  farmář na biofarmě Žatec

Zima trvá - přerušení dodávek zeleniny

22. května 2013

Pořád trvá studené počasí, které rostlinky nemají moc rády. Rostou pomalu, nejsou moc pěkné a navíc i spapané drabčíkem. 

Přestože po dlouhé zime se těšíme na každou korunu z tržeb,  museli jsme přerušit závozy bedýnek, jelikož není pořádně co do nich dát.

Pomalu dorůstají saláty, kedlubny, cibulka, kopr, libeček apod.

          Snad se to brzy zlepší.

Copyright © 2011 - 2018   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.