Logo

Produkty

Med včelí květový

130 Kč/kg
Popis produktu

čerstvý med přímo od včelaře

Tělový olejíček Levandule 100ml

180 Kč/ks
Popis produktu

Ideální mazání ze směsi přírodních velmi kvalitních olejíčků (žádné ropné proukty) např. po koupeli  pro citlivou pokožku na chlór, ale také vždy, když má šlověk pocit suché pokožky. Vhodný na všechny lidské partie. 

Olej jest prvou a zřejmě nejvhodnější substancí k ošetření kožovitého obalu. Jeho historie sahá až ku šestnáctému  století před Ježíškem.

O blahodárnosti olejovité substance věděly civilizace daleko před námi, pokud olejnatý plod  uměly vylisovat, tak jeho olej zřejmě použily k ošetření-namazání.

Směs olejů je volena tak, aby se jednotlivé  složky olejnaté doplňovaly a konkrétní personě byly co nejvíce ku prospěchu. 50% substance tvoří olej mandlový, dále je zde zastoupen olej vinný, slunečnicový max 20%, avokádový, z kukuřičných klíčků a  olej řepkový.

Konopné mazání denní na obličej 60ml

140 Kč/ks
Popis produktu

Určeno pro suchou pokožku, kterou velmi efektivně ulevuje, promašťue bez pocitu mastnoty. Ideální pro denní používaní pro citlivou a suchou pleť. 

Obsahuje Bambucké máslo, konopí, výlohy z třezalky tečkované, měsíčku lékařského, a svízelu syřišťového.

Pozor krém nabírejte špachtličkou (ne rukou)

Složky jsou rostlinné, a snažili jsme se vybírat biokvalitu, nebo tedy alespoň dodavatele, kteří jsou schopni doložit původ, či průvodní list suroviny. V tomto případě jest pro nás kvalita a původ suroviny nad označením BIO. Mazaní je kvalitní, o tom není pochyb, jen nutno konstatovat, že to není klasická bylinná salba, ale kosmetický výrobek. Který jest kvalitně propracovaný a může ulevit od nejednoho kožního neduhu.

Mýdlo olivové nejen dětské.

65 Kč/ks
Popis produktu

Mýdlo jest prastarým očišťovacím prostředkem  našeho svrchního kožovitého obalu, jednou částí person zatracováno pro své PH a druhou vyzdvihováno pro svou dokonalou očistnou schopnost.

Naše mýdlo je vyráběno mýdlovatěním tuků, bez louhu tedy ani ránu, někteří namítají, že to není přírodní, ale zkuste si vyrobit mýdlo za pomoci popela. Mýdlo jest s 10% přetučněním, proto jest k pokožce laskavé a nikterak rajbující. Mýdlo si našlo své odpůrce i zastánce, neb jsme persony individuální a nejde vše paušalizovat na konkrétní personu.

Mýdlo je vhodné i k vyprání dětských oblečků, jejichž nositelé jsou nešťastně opatřeni nějakým kožním neduhem. K očistě „atopických- suchých“ dítek doporučujeme použít Koupelový olej Vašík

Složení: glycerol (vzniká mýdlovatěním tuků, není přidáván syntetický), palmový tuk, bambucké máslo, NaOH, olivový olej,  mandlový olej, vinný olej, pomerančová silice. parfum.

 Neexistuje denní a noční kůže, či polosucho-mastná pleť, jsou kůže dvou rozměrů, ta co chce namazati a ta co nikoliv. Nezapomínejme, že svrchní kožovitý obal, jest orgánem hraničním.

Mandlový jemný krém.

120 Kč/ks
Popis produktu

Je ideální na noční či denní použití na obličej dekolt apod.. Je k pokožce velmi příznívý, vyživuje ji a lehce promaštuje. Po nanesení nemáte pocit mastnoty.  Zabraňuje stárnutí.

Krém vyroben dle starého lékopisu, a vhodný na všechny typy pokožky, zejména žen slovanského typu, pokožku promašťuje-neumašťuje, což je vhodné zejména u ekzematických a psoriatických výsevů. Vysoký obsah 60% oleje umožňuje použití celoroční.

K objednání 60ml , Uchovávejte v ledničce a nabírejte špachtličkou, ne prstem, prodloužíte jeho životnost.

Koupelový olejíček Vašík do vody

200 Kč/ks
Popis produktu

Nálev z přírodních kvalitních olejíčků do dody při koupeli pro svěží a přirozenou pokožku. Možné použít i pro miminka, ale nejen pro ně. Obsah 200ml.

Olej jest prvou a zřejmě nejvhodnější  substancí k ošetření kožovitého obalu.

Jeho historie sahá až ku šestnáctému století před Ježíškem. O blahodárnosti olejovité substance věděly civilizace daleko před námi, pokud olejnatý plod uměly vylisovat, tak jeho olej zřejmě použily k ošetření-namazání.

Směs olejů je volena tak, aby se jednotlivé složky olejnaté doplňovaly a konkrétní personě byly co nejvíce ku prospěchu. 50% substance tvoří olej mandlový, dále je zde zastoupen olej vinný, slunečnicový max 20%, avokádový, z kukuřičných klíčků a olej řepkový.

Pleťová voda osvěžující a příjemná.

140 Kč/ks
Popis produktu

Je vhodná pro všechny typy pleti, zvláště pro citlivou. Čistí,  tonizuje-posiluje pleť.  Záhodno k použití:

 -K osvěžení na cestách, k obkladům nebo potírání.

 -Usnadňuje rozčesávání vlasů a regeneruje vlasovou  pokožku.

 -Zklidňuje pokožku po holení a depilaci, k odličování,

Pokud je pleť sušší, nebo make-up či podobný zkrášlovací přípravek mastnější, je záhodno přidati pár kapek Tělového oleje, aby došlo k snazšímu odstranění.

Testováno na lidech.

Obsahuje: mandlový olej, alkohol max 1%, Konzervant Euxyl K120, Voda z přírodního zdroje, lecitin,

 Výluhy z bylin: Celík zlatobýl-Grešík, Měsíček-vlastní sběr, Třezalka-vlastní sběr, Svízel-vlastní sběr. Světlík-Grešík.

Přírodní mycí olejíček do sprchy

98 Kč/ks
Popis produktu

Směs olejíčků z přírody (žádné ropné produkty) na očistu místo mýdla do sprchy, vany či bazénu. Odstraňuje nečistoty a zároveň promaštuje pokožku.

Olej jest prvou a zřejmě nejvhodnější substancí k ošetření kožovitého obalu. Jeho historie sahá až ku šestnáctému století před Ježíškem. O blahodárnosti olejovité substance věděly civilizace daleko před námi, pokud olejnatý plod uměly vylisovat, tak jeho olej zřejmě použily k ošetření-namazání.

Směs olejů je volena tak, aby se jednotlivé složky olejnaté doplňovaly a konkrétní personě byly co nejvíce ku prospěchu. 50% substance tvoří olej mandlový, dále je zde zastoupen olej vinný, slunečnicový max 20%, avokádový, z kukuřičných klíčků a olej řepkový.

Mycí přírodní gel 300ml do sprchy

98 Kč/ks
Popis produktu

Mýdlový tekutý mycí gel z přírodního domácích mýdla pro všehchny typy pletí a pro všechny lidičky od miminek až po babičky. 

Copyright © 2011 - 2020   www.profarmare.cz   |   Všechna práva vyhrazena.